Chalet En El Bosque
| Wifi Wi-Fi | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák | Háziállat nem engedélyezett |
A kertre kilátást nyújtó Chalet En El Bosque Costa del Este vendégeit a nagyjából egy 10 perces autóútra található Playa Aguas Verdes meglátogatására invitálja.
Az El Parador Del Este csupán 1 km-re, a Playa Mar del Tuyu pedig hozzávetőlegesen 2 km-re helyezkedik el a villától.
Az ingatlan magába foglal egy fürdőszobát bidével, külön WC-vel és zuhanyzóval.
A Chalet En El Bosque konyhai felszereltsége kiegészül kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel, amelyet a kültéri étkezőhelyen biztosítanak. A vendégek megkóstolhatják az olasz ételeket a Restaurante El Raviolon étteremben is, amely a Costa del Este városi szállás területétől nem messze található.
- Helyi látnivalók
- Playa Aguas Verdes3446 km
- Teatro de la plaza4110 km
- Playa Mar del Tuyu1584 km
- El Parador Del Este1033 km
- Anfiteatro del Muelle de Mar del Tuyu3472 km
- Museo Ferroviario1958 km
- Cristo y Maria Magdalena1073 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel84 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- LCD TV
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában pótágy nem elérhető.
- A szobában kiságy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Chalet En El Bosque biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Chalet En El Bosque Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Chalet En El Bosque kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Chalet En El Bosque kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel felszerelt felszerelt konyhasarkot kínál. - ❓
A Chalet En El Bosque engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a Chalet En El Bosque nem engedélyez háziállatot. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg az ingatlan területén tartózkodunk?
Costa del Este nevezetességei közé tartozik a Playa Aguas Verdes és az El Parador Del Este, amelyek 3 km-re, illetve 1 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Playa Mar del Tuyu (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.